AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

  • Skandináv hátterű energiaipari partnerünkhöz keresünk SAP Data Migration Team Leadmunkatársat alkalmazotti jogviszonyba

    Feladatok:

    • SAP és MESadatmigrációsstratégiavégrehajtása és fejlesztése
    • A regionális összehangoló szerep (EU, USA vagy Ázsia)
    • People management és operatív feladatok ellátása (5 fős csapat)
    • Adatmodell dokumentálása
    • Adatmigráció és környezetek integritásának biztosítása
    • Adatmigrációs objektumok meghatározása és stratégia kialakítása
    • Státuszok készítése
    • Adatmigrációs tesztciklusok tervezése és monitorozása
    • Helyszíni adat tisztítási tevékenység koordinálása
    • ETL folyamatok tervezése, fejlesztése, megvalósítása és végrehajtása
    • Megfelelő ETL eszközkészlet beszerzése
    • Tesztelési környezet frissítése

    Elvárások:

    • 5+ év tapasztalat az adatmigráció és az integrációs szakasz ERP projektek irányításában
    • Hands-on tapasztalat Data migration activity-kkel
    • Team Lead tapasztalat
    • Teljes életciklusú SAP tapasztalat: SAP gyártási környezetben (különösen a gyártás, ellátási lánc, üzemi szint, kereskedelmi és pénzügyi folyamatok)
    • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (IT / Üzleti diploma vagy azzal egyenértékű).
    • CertifiedData Management Professional (CDMP) vagy hasonló képesítés
    • Speciális tudás a SAP mesterek és tranzakciós adatobjektumok terén (minden modul: SD, MM, WM, PP, QM, FI és CO)
    • ETL módszertan, eszközök és folyamatok ismerete
    • Tech skillek: adatmodellek, adatbázis tervezés Oracle SQL vagy MS SQL, Access lekérdezések, riportkészítés
    • Technikai tudás BODS, S/4HanaMigrationCockpit(2022 előnyös), LSMW ésWinshuttleterén
    • Folyékony angol nyelvtudás

    Munkakörülmények:

    • Rugalmas bejárás (de nem remote, havi néhány nap irodai jelenlét szükséges)
    • Flexibilis munkaidő
    • Skandináv céges kultúra
    • Karrierlehetőségek

    Juttatási csomag:

    • 13. havi fizetésKarácsonyi bónusz
    • Teljesítménybónusz/éves prémium
    • Cafetéria
    • Egészségbiztosítás
    • Tréningek
    • Céges események
    • Laptop, mobiltelefon, monitor, headset
    • Vállalati nyugdíjrendszer tagság

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük a "Jelentkezem" gomb megnyomásával küldd el számunkra jelentkezésedet.

    munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
    munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
    minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.