Ugrás a tartalomra

SALES MANAGER (KELET-MAGYARORSZÁG)

Amit kínálnak:

  • Versenyképes, a pozícióhoz illeszkedő fizetés
  • Magas cafetéria juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Dinamikusan fejlődő, motiváló munkakörnyezet
  • Barátságos, családias munkahelyi légkör
  • Támogatják a fejlődés iránti nyitottságot, és biztosítják a megfelelő hátteret a szakmai kiteljesedéshez

Főbb feladatok:

  • Termékeik és szolgáltatásaik értékesítése Kelet-Magyarországon
  • Ügyfélbázisuk bővítése új termékekkel és szolgáltatásokkal, új ügyfelek, partnerek felkutatása
  • Meglévő ügyfél kapcsolatok menedzselése, ápolása, technikai támogatása
  • Piaci igények monitorozása, vevői igények felmérése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Technikai sales, B2B tapasztalat minimum 3 év
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (további szomszédos országok nyelveinek ismerete előnyt jelent)
  • Érvényes vezetői engedély, tapasztalt vezetési gyakorlat
  • Rugalmasság utazásokhoz, amelyek a munkaidő 15-30%-át teszik ki

Előny / Személyes kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés
  • Agilitás
  • Proaktivitás
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Munkavégzés pontos helye:

  • Kelet-Magyarország

  • ANGOL és magyar nyelvű önéletrajzzal

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra

magyar és ANGOL nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.10.2024

Állás megosztása