Ugrás a tartalomra

Sales Engineer

Multinacionális egyedi gyártóberendezéseket gyártó partnerünkhöz keresünk

munkatársat

Az munkatárs feladata lesz a Magyarországra újonnan érkező partnerünk egyedi és innovatív gyártóberendezéseinek értékesítési hazánkban és Európában.

Partnerünk ipari kemencék és az azt támogató berendezések kutatás-fejlesztésére, tervezésére, gyártására szakosodott high-tech vállalkozás. Fő termékei közé tartoznak a különféle elektronikus kemencék, automatikus szállítószalagok, porkeverők, szárítók, szállítószalagok és egyéb feldolgozó berendezések, amelyeket széles körben használnak a porok hőkezelési folyamatának fő berendezéseként a lítium akkumulátor anód- és katódanyagainak gyártása során.

A cég jelenleg több mint 1000 embert foglalkoztat világszerte, és az elmúlt években új gyártóbázisokat hozott létre, köztük Biatorbágyon is.

Feladatok:

  • Vevői igények felmérése a meglévő ügyfélbázisban, ügyfelek és új üzleti lehetőségek felkutatása, vevői adatbázis építése
  • Az ügyfél egyéni, speciális igényére összpontosítva a legmegfelelőbb, testreszabott megoldások, javaslatok kidolgozása, értékesítése
  • Árajánlatok készítése, azok megfelelő rögzítésének nyomon követése és prezentálása az ügyfél részére
  • Ügyféladatbázis folyamatos karbantartása és frissítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kapcsolatok fejlesztése
  • Az értékesítési vezetővel együttműködve az üzleti terv kidolgozása
  • Havi értékesítési előrejelzések készítése
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a hazai és nemzetközi kollégákkal

Elvárások:

  • Gyártóberendezések, gyártósorok, értékesítésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat.
  • Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki területen szerzett végzettség
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Kiváló piaci ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság Magyarországon és Európában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német vagy Francia nyelvtudás
  • Félvezető és akkumulátor piac ismerete

Egyéb:

  • Biatorbágyi iroda

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 01.07.2024

Állás megosztása