Ugrás a tartalomra

Robotprogramozó mérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Ipari robotos rendszerek tervezése, ipari robotok programozása

  • Ipari automatizálási projektek támogatása

  • Egyedi gépek tervezésében, beüzemelésében való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnöki/mechatronikai mérnök végzettség

  • Ipari robotos rendszerek tervezésében legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Ipari robotos rendszerek biztonságtechnikájának elméleti és gyakorlati ismerete

  • Ipari robotok programozásában (elsősorban Mitsubishi, ABB, Kuka, UR, Yamaha) legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Angol nyelvismeret

Előny:

  • Ipari automatizálásban, egyedi gépek tervezésében/beüzemelésében való jártasság

  • Egyéb tapasztalat: PLC, LabView, C#/.Net programozói gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés juttatásokkal

  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

  • Családias munkahelyi légkör

  • Modern munkahelyi körülmények

  • Folyamatos szakmai kihívások

  • Hosszú távú perspektíva egy versenyképes vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém (valamint időszakosan a partnercégünk ügyfeleinél)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának jellemző tevékenysége a PLC-vel vagy PC-vel működtetett automatizált berendezések tervezése és gyártása. Fő értékesítési területei autóipari és feldolgozóipari terméket gyártó vállalatok. Partnerünk tervezői csapatába a dinamikus növekedés okozta szakmai kihívások megvalósítására keresünk mérnök kollégát.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Veszprém
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 27.10.2024

Állás megosztása