Ugrás a tartalomra

Raktáros/targoncás (WHC012372)

Pozíció leírása:

Raktáros munkatársat keresünk Zalalövőre, rendkívül kedvező juttatási csomaggal!

Feladatok:

  • Alapanyagok / áruk bevételezése és kiadása
  • Gépjárművek rakodása
  • Áru előkészítés
  • Bejövő nyomtatványok kezelése
  • Leltározásban való részvétel, Göngyölegkezelés

Amit kínálunk:

  • kiszámítható munka, munkarend
  • családias környezet
  • ingyenes céges buszjárat: Lenti / Szombathely / Zalaegerszeg / Őriszentpéter irányából (közel 30 település érintésével)
  • éves nettó 516.000Ft Cafeteria
  • műszakpótlék 60 %, szombati túlóra 200%, vasárnapi túlóra 250%
  • határozatlan idejű jogviszony, hosszútávú munkalehetőség
  • Melletted vagyunk program- ingyenes pénzügyi, jogi tanácsadás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Megbízhatóság, precizitás, gondos munkavégzés

Zalalövő, 8999 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.10.2024

Állás megosztása