AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nyíregyházi telephellyel rendelkező, műanyag granulátumokat gyártó osztrák Partner cégünk most az alábbi munkakörbe keresi kollégáit:

Raktárkezelő

Feladatok:

  • Raktári feladok elvégzése,
  • Az áruk átadása-átvétele, kirakodása, mennyiségek ellenőrzése,
  • Gyártási megrendelések üzembe helyezése,
  • Tárolóterületek tisztítása,
  • Készletigények felmérése, rendelések leadása,
  • Rendszeres leltározás és annak lekönyvelése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (szakiskola, szakközépiskola),
  • Vezetőüléses targoncakezelői engedély (3324),
  • Tanulási hajlandóság,
  • Három műszakos munkarend vállalása,
  • Felelősségtudat.

Előny:

  • Raktárlogisztika területén szerzett képesítés,
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat,
  • Felhasználószintű angol nyelvtudás ( nyelvvizsga nem szükséges).

Kínálunk:

  • Bérlet és átlagon felüli üzemanyagtámogatás,
  • Rendszeres gyümölcsnap,
  • Próbaidő után béren kívüli juttatás,
  • Stabil,innovatív munkakörnyezet.

PLUSZ amit a Get Work DÍJMENTESEN biztosítani tud a számodra:

  1. DokiApp – online egészségügyi szolgáltatás: bármilyen egészségügyi probléma esetén több éves szakmai háttérrel rendelkező szakemberek nyújtanak teljeskörű szolgáltatást és megoldást (munkanapokon és hétvégén is hívható (9:00-18:00 között)

  2. Számíthatsz Ránk program:Magánéleti, pénzügyi, jogi vagy egészséggel kapcsolatos problémákban szakértői csapat áll rendelkezésedre 0-24 órában

  3. Getworking:egy olyan céges kommunikációs alkalmazás, amin keresztül értesítünk Téged a legfontosabb tudnivalókról, pl.: a munkáddal és személyes biztonságoddal kapcsolatban

Munkavégzés helye:Nyíregyháza

  • Jelentkezz a "jelentkezem" gomb megnyomásával, vagy az alábbi telefonszámon +36308630020

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Raktárkezelő - Nyíregyháza

Nyíregyháza
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 26.06.2024

Állás megosztása