Ugrás a tartalomra

RAKTÁRI MINŐSÉGELLENŐR (BUDAPEST, XXII. KERÜLET)

Amit nyújtanak Neked:

  • Magyar tulajdonú cégnél stabil, hosszútávú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulást és a szakmai fejlődés támogatását
  • Jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatást
  • Cafetéria (SZÉP kártya)
  • Teljesítményhez kötött alapbéren felüli díjazást
  • Jelenléti bónuszt
  • 100% útiköltség támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítanak Érd, Stop Shop megállóból
  • Számos céges rendezvény

Főbb feladatok:

  • A kiszedett rendelések, termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Hiányos és selejtes termék pótlásának koordinálása
  • A resztlis dobozok elvárásoknak megfelelő kezelése
  • VIP termékek minőség ellenőrzése
  • Időközi és év végi leltár elkészítése
  • A raktárban elhelyezett áruk és eszközök védelme

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Önállóan tudsz dolgozni a betanított munkafolyamatok alapján
  • Pontos vagy
  • Tudod vállalni a 2 műszakot (06:00 – 14:30-ig, és 13:30 – 22:00-ig)

Előnyt jelent:

  • Raktári területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, XXII. kerület (Harbor Logisztikai Park)

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 2 műszakban (06:00 – 14:30-ig, és 13:30 – 22:00-ig)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed,

a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva, töltsd fel szakmai önéletrajzodat,

valamint regisztrálj Partnerünk jelölti adatbázisába!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 29.07.2024

Állás megosztása