Ugrás a tartalomra

Quality vezető

Magyarországon jelen levő HR cég, kiterjedt irodahálózattal: ez a Viapan Group. A HR szolgáltatások széles spektrumával foglalkozunk és most Quality vezető kollégát keresünk! #weareviapan

Amennyiben egy emberközpontú szervezetben dolgoznál a HR-en belül a minőségirányítás területén és kommunikációs, HR, minőségirányítási vagy gazdasági területen mozogsz, akkor érdemes tovább olvasnod!

Főbb feladatok, felelősségi körök

  • Szervezet általános quality programjának kidolgozása, a célok és költségigények megtervezése

  • Quality szakmacsoport vezetése, kollégák munkájának koordinálása, irányítása

  •   A szervezeti minőségirányítási (minőségkontroll, minőség-ellenőrzés, minőségbiztosítás) rendszer kialakítása

  •   Az ügyfelek magasabb színvonalon történő kiszolgálásának ösztönzése

  •  Javaslatok, eljárások készítése, kidolgozása a gazdálkodó szervezetek céljainak megvalósítása érdekében

  •  Folyamatszabályozások kialakítása, dokumentálása, kommunikálása, bevezetése a szervezetbe

  • Bevezetett folyamatok után követése, eredményesség visszamérése; auditok lebonyolítása

  •  Kialakított folyamatok felülvizsgálata és frissítése

  • Folyamataink fejlesztéséhez kapcsolódó igények felmérése

  •  Szakmacsoportokkal, üzletágakkal, kirendeltségekkel történő együttműködés

  •  O3 beszélgetések lefolytatása a szakmacsoport tagjaival

  •  Gemba séták folytatása a cégcsoport különböző szakterületei

Amit keresünk:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági területen / HR területen).

  • 3-5 év munkatapasztalat hasonló területen (HR fókusz, vagy kifejezetten munkaerő kölcsönző cég, vagy bármilyen más cégnél qualitys pozícióban)

  • Csoportvezetői/vezetői tapasztalat kell

  • B kategóriás jogosítvány, aktívan vezetési tapasztalat

  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office programcsomag)

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Személyes kompetenciák (együttműködésre és csapatmunkára való készség, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, empátia, türelem, határozott kiállás)

Előny:

  • Egyéb végzettség minőségirányítás, folyamatmenedzsment területen

Mire számíthatsz nálunk?

  • Megegyezés szerinti bérezésre

  • Szakmai fejlődési, tanulási lehetőségre

  • Születésnapi szabadnapra

  • Évente több - céges rendezvényre, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap

Mi vár még Rád, ha nálunk dolgozol majd?

  • Korrekt onboarding (online tananyagok, személyes támogatás, képzések)

  • Inspiráló és támogató vállalati kultúra

  • Belvárosi, könnyen megközelíthető, jól felszerelt, új iroda

  • Laza, összetartó, pörgős csapat

Munkavégzés helye: Budapest I. kerülete

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig 8:00 - 16:30

Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.10.2024

Állás megosztása