Ugrás a tartalomra

Promóter

Partnercégünk háztartási kisgépek és kávégépek promótálását végzi több nagyáruházban. A technológiát és tudást ötvözik a hatékony marketing megoldások szolgálatában. Feladatok:

  • Termékek ajánlása a vásárlóknak
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Egyéb kisegítői feladatok

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói / hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Jó kommunikációs készség

Munkaidő

  • Pénteken 15.00-21.00, szombaton és vasárnap 10.00-18.00 között vállalható
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha kérdésed lenne, keress bátran a megadott email címen! Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a Facebookon is!

Promóter

Budaörs
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 17.09.2024

Állás megosztása