Ugrás a tartalomra

test-header

Projektvezető
test-header

Érdekel a projekt világa? Ráadásul szeretnél belelátni egy multinacionális cég elétébe?

Akkor csatlakozz hozzánk!

A MOL Petrolkémia Zrt. Karbantartás - Nagyleállás és Projekt Iroda szervezete új kollegáját keresi az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye:Tiszaújváros

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Részt vesz a projekt portfólió összeállításában az Event and portfolio manager vezetése alatt.
  • Irányítja és összehangolja a rábízott projektek feladatait, a projekt műszaki tartalmát kidolgozó és a kivitelezést koordináló projekt mérnökök munkáját, feladata a hatékony és transzparens együttműködés kialakítása a külső és belső érintettekkel.
  • Felméri, elemzi a projekt megvalósítás műszaki, pénzügyi és határidő kockázatát, egyedi esetekben megoldásokat dolgoz ki, döntés előkészítő anyagot készít.
  • Elkészíti a rábízott projektekre vonatkozó előterjesztéseket előre jelzéseket, változás kezelést, jelentéseket és képviseli a projektet a döntéshozó fórumokon.
  • Folyamatosan kontrollálja a rábízott projekt jóváhagyott ütemterv, költségkeret és minőség szerinti előrehaladását, szükség esetén beavatkozik, illetve beavatkozást kezdeményez, felelős a hatósági engedélyek meglétéért. Elvégzi az előrehaladásnak megfelelő teljesítésigazolásokat.
  • Portfólió szinten nyomon követi a Nagyleállás és projekt iroda portfoliójába tartozó, mind előkészítés, mind kivitelezés alatt álló témákat, szükség esetén priorizálja azok előkészítését, megvalósítását.
  • Szorosan együttműködik a telephelyi és csoportszintű társszervezetekkel
  • Felelős a vonatkozó pénzügyi és számviteli törvényeknek, ill. szabályoknak megfelelő működésért. Felelős az integrált irányítási rendszer (MIR-KIR-MEBIR) dokumentumaiban foglaltak betartásáért és betartatásáért.

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Felsőfokú egyetemi végzettség (műszaki vagy gazdasági)
  • Minimum 3 év releváns projekt tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Középhaladó angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit Mi kínálunk:

  • Jó csapat, folyamatos fejlődési lehetőség és egy tapasztalt vezető segítsége
  • Széleskörű juttatási csomag
    • évi 800.000 Ft cafetéria keretösszeg
    • 13. havi Karácsonyi jutalom
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt.
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Kiemelt összegű bejárási támogatás

Tiszaújváros
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 15.09.2024

Állás megosztása