Ugrás a tartalomra

PROJEKTMENEDZSER

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő több mint 30 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalat. Több mint 100 ipari és közületi referenciával rendelkezik hasonlóan a Coca-Colához vagy a Mercedes-hez.

Ipari gőz- és melegvíz kazánrendszerekkel, valamint tüzelőberendezésekkel és PLC alapú vezérlőszekrényekkel foglalkozó cég felső vezetői körébe keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Projektmenedzser

Munkavégzés helye:    Budapesti iroda XI. kerület

Feladatok:

  • A szükséges szakmai ismeretek elsajátítása, elsősorban Bosch kazánházi rendszerek megismerése
  • A projektek műszaki előkészítése, konzultációkon való részvétel
  • Berendezések optimális paramétereinek meghatározása, kiválasztása
  • Együttműködés a Bosch-al a tervezési és gyártási folyamatok során
  • Alvállalkozók, beszállítók felkutatása
  • Beszállítói és alvállalkozói szerződések előkészítése
  • Megrendelői és tervezői adatszolgáltatás és a tervezési folyamat koordinálása
  • Tervdokumentációk szakmai vizsgálata, ellenőrzése a társosztályok bevonásával
  • Projekt jogszabályoknak megfelelő megvalósulásának biztosítása
  • Projektek lebonyolítása: tervezés és engedélyeztetés, főberendezések leszállítása azok installálása, kivitelezési feladatok, beüzemelés, hatósági engedélyeztetésének és átadásának menedzselése, együttműködés az alvállalkozókkal, a hatóságokkal és a megrendelővel a kivitelezés és a beüzemelés során
  • Havi előrehaladási riport készítése a közvetlen vezető részére
  • A projekthez kapcsolódó műszaki és pénzügyi feladatok elvégzése
  • A projektek engedélyeztetési eljárásainak menedzselése a szükséges tervezők és szakértők bevonásával
  • Külföldi (európai) projekt esetén alkalmanként néhány napos kiküldetésen való részvétel

Elvárások

  • Gépészmérnök diploma
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Projekt vezetésben szerzett releváns tapasztalat
  • Érvényes "B" kategóriás jogosítvány és aktív vezetési gyakorlat
  • Betanulást követően, önálló munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)

Előny:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat energetikai területen,
  • Német nyelvtudás

Amit Megbízónk nyújt:

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Éves bónusz
  • Felelősségteljes munkakör
  • Fiatalos, lendületes összetartó csapat
  • Komoly szakmai háttérrel rendelkező, elismert vállalat
  • Mobiltelefon, laptop

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, hogy küldje el részemre válaszlevelében a szakmai önéletrajzát!

Üdvözlettel:

István

Vancsa István
ügyvezető partner
A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
8000 Székesfehérvár Budai út 9-11. 1/107-108.
Tel./Fax: 22/390-136 Mobil: 30/9638 202

Looking for the Best.....JOBMAX

Elvárások:
Amit nyújtunk:
Előnyök:

Budapest
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása