Ugrás a tartalomra

PROJEKT ÜGYINTÉZŐ

Leendő feladatok:

  • Projekt kivitelezés az alapoktól: a projekt adminisztráció támogatása, a kivitelezésekkel kapcsolatos dokumentáció kezelése, rendszerezése, illetve részvétel a projekt dokumentáció napra készen tartásában
  • A projektekkel kapcsolatos autós ügyintézés (beszerzés, postázás) ellátása Budapesten és országosan a projekthelyszínek és a központunk között
  • Tárgyi eszköz leltár kezelése

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy felsőfokú műszaki tanulmányok
  • B kategóriás vezetői engedély
  • MS Officefelhasználói szintű ismerete(Word, Excel, Outlook)
  • Jó szervezőkészség, rátermettség, önállóság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlanak:

  • Határozatlan idejű szerződés, azonnali kezdés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Bejelentett, versenyképes fizetés

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, XII. kerület

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes,

magyar nyelvű önéletrajod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása