Ugrás a tartalomra

PROJEKT TESZTMÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • A projektek ütemterveinek felügyelete a CLEAN alapelvek szerint, valamint a folyamatok meghatározása és fejlesztése a csapattal együttműködve a projektcélok elérése érdekében.
  • A biztonsági és lean szabályok betartása a folyamatfejlesztés során, valamint a tesztberendezésekhez kapcsolódó munkautasítások elkészítése és oktatása a termelési csapat számára.
  • A projekt teszt csapat szakmai koordinálása, a csapat kompetenciájának fejlesztése, specifikációk létrehozása és aktív részvétel a tesztelési folyamatokban.
  • Teszt validációs dokumentációk kezelése és kapcsolattartás a társterületekkel és beszállítókkal.

Szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Releváns műszaki végzettség (preferáltan villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség).
  • Legalább 3-5 év tapasztalat tesztmérnöki, folyamatmérnöki, ipari mérnöki vagy projektmérnöki területen.
  • Magabiztos angol nyelvtudás, különösen a beszállítókkal való kommunikációhoz és nemzetközi utazásokhoz.
  • Utazási hajlandóság, proaktív és problémamegoldó hozzáállás, valamint kiemelkedő kommunikációs képességek.

Pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • Kamera gyártási és lézer forrasztási ismeretek.
  • Csapatvezetési tapasztalat és vezetői attitűd.

Amit Partnerünk kínál:

  • 13. havi kifizetést nyújtanak.
  • Munkába járási támogatást adnak.
  • Cafeteria juttatást biztosítanak, amelyet kérhetsz SZÉP kártya kifizetéssel vagy több elem közül is választhatsz.
  • Negyedéves csoportos teljesítménybónuszt érhetsz el.
  • Iskolakezdési támogatást nyújtanak.
  • Employee Assistance Program, támogatást adnak a mindennapi kihívások leküzdésében.
  • Energia támogatást adnak, hogy otthon is könnyebb legyen.
  • Vállalati egészségbiztosítást kínálnak (Medicover).
  • Albérlet támogatással hozzájárulnak a lakhatási költségeidhez.
  • Munkatárs ajánlási program - jutalom vár rád ha új kollégát hozol a csapatukba.
  • 2018-ban átadásra került új logisztikai központjuk, amellyel eddigi alapterületük megduplázódott, így a legmodernebb környezetben dolgozhatsz.

Munkavégzés helye és ideje: Veszprém, kötetlen munkaidő 9-től 15-ig tartó törzsidővel.

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített MAGYAR nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Veszprém
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 11.10.2024

Állás megosztása