AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Energiahatékonysági területen működő Partnerünk számára keresünk

az alábbi munkakörbe kollégát:

Projectmanager energetikai beruházások területre

A pozíció rövid bemutatása:

Tapasztalt és elkötelezett projectmanager szakembert keresünk, aki képes lakossági körben, energetikai beruházásokhoz kapcsolódó projekteket hatékonyan koordinálni és az érintett felek munkáját összefogni.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Az energetikai beruházások kapcsán keletkező lakossági projektek teljeskörű kezelése.
  • Projectmanagerként fontos szerepet fogsz betölteni a kapcsolattartásban, amely magába foglalja a megbízóval, kivitelezővel, gyártóval, szállítóval, auditorral, marketingessel és jogásszal való folyamatos egyeztetést és a hatékony információáramlás biztosítását
  • Felelős leszel a projektekhez kapcsolódó anyagbeszerzésekért, valamint a kivitelezési munkák koordinálásáért.
  • Hatáskörödbe tartozik majd a határidők, valamint a szerződések betartása és betartatása a projektekben résztvevő valamennyi szereplővel.
  • Ezenkívül a projektek végrehajtásához kapcsolódó adminisztrációs feladataid is lesznek, mint riportok és kimutatások készítése, dokumentumok kezelése, adatbázis karbantartás és a leadek feldolgozása.

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat szükséged van:

  • Rendelkezz felsőfokú végzettséggel preferáltan műszaki területen;
  • Energetikai beruházások/építőipari kivitelezési területen szerzett legalább 3 év releváns szakmai tapasztalatod van, amely alatt már bizonyítottad szakértelmedet és rátermettségedet.
  • Stresszes helyzetekben is megőrzöd hidegvéredet és képes vagy rugalmasan és gyorsan reagálni a változásokra.
  • Sales vénádnak köszönhetően könnyedén építesz ki új kapcsolatokat
  • Teljesítményorientáságod segít abban, hogy céltudatosan haladj az elvégzendő feladataidban.
  • Kiváló tárgyalási technikával és kommunikációs képességgel rendelkezel, amelyek segítségévelprofesszionálisan lépsz fel tárgyalásokon és project egyeztetéseken.
  • Előnyként tekintjük, ha legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van.
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Amiért minket válassz:

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk;
  • Dolgozhatsz teljes- vagy részmunkaidőben, de akár vállalkozóként is elláthatod a tevékenységet;
  • Nyitottak vagyunk az új ötleteidre és támogató légkört teremtünk számodra;
  • Változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat;
  • Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk;
  • Rugalmas munkaidőbeosztás biztosítunk annak érdekében, hogy munkádat a legmagasabb hatékonysággal tudd ellátni, megőrizve a munka-magánélet egyensúlyát
  • Mobil telefont és laptopot is biztosítunk.

Munkavégzés helye:

  • Országos, rugalmas munkavégzési hely budapesti központtal

Ha szívesen dolgoznál velünk és szeretnél hozzájárulni egy fenntarthatóbb jövőhöz, jelentkezz most!

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük!

Get Work Trend Kft.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Projectmanager Energetikai Beruházások Területre - Budapest

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 22.07.2024

Állás megosztása