Ugrás a tartalomra

Project Safety Manager

A thyssenkrupp egy nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyrészt független ipari és technológiai üzletágakból tevődik össze, és világszerte mintegy 100 000 embert foglalkoztat. A 2022/2023-as pénzügyi évben 48 országban 38 milliárd eurós árbevételt ért el. A széleskörű technológiai know-how-ra támaszkodva az üzletágak költséghatékony és erőforrás-kímélő megoldásokat fejlesztenek a jövő kihívásaira, különösen az éghajlatvédelem, az energetikai transzformáció, az ipar digitális átalakulása és a jövő mobilitása terén.

Magyarországi kompetencia központunkban több mint 1000 fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, fejlesztéseink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Mérnökeink olyan ma még nem létező megoldásokon is dolgoznak, amelyek megváltoztathatják az autóipar jövőjét.

Tasks / Feladatok

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A szakértői csapat tagjaként részt vehetsz a design döntések meghozatalában, a költségoptimum megtalálásában, a koncepció eladásában és megvédésében a vevő előtt és assessmenteken is
  • Közvetlen kommunikáció a vevővel safety kérdésekben (pl customer requirementek egyeztetése)
  • Rálátást szerezhetsz a teljes V modellre, megtalálhatod a hidat a HW és SW fejlesztés között magas szinten, iránymutatást adhatsz a fejlesztőknek
  • Részt vehetsz az előfejlesztési projektekben, támogathatod cégünk Research & Advanced development csapatának fejlesztéseit is
  • Meghallgatjuk az ötleteidet a folyamatok optimalizációjára, hatékonyság növelésére vonatkozóan
  • Önálló, proaktív munkavégzésre van lehetőséged. Könnyen megtalálhatod az egyensúlyt a csapat- és az egyéni munka, a dokumentáció és a technikai döntések között.

Feladataid:

  • A projektedre szabott Safety Program Plan és Verification and Validation Plan előállítása (a safety szakértő csapat támogatásával, template alapján), és a bennük meghatározott feladatok végrehajtása a projektedben (a PL-ek segítségével)
  • Safety auditok és assessmentek szervezése a project érettségéhez igazítva
  • Kiszállítások előkészítése, értékelése, dokumentálása
  • Rendszeres vevői kommunikáció a project státuszáról és felmerülő technikai problémákról
  • Összefoglaló safety case dokumentum előállítása SOP-ra
  • A projektben felmerülő, termékkel kapcsolatos problémás pontok meghatározása, kezelése (pl issue analízis alapján, CCB-n)

Requirements / Elvárások

  • Szakirányú végzettség (pl villamosmérnök, mechatronikus, informatikus)
  • Minimum 3 év fejlesztői vagy manageri tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság és proaktivitás
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • Functional Safety képzettség
  • Autóipari tapasztalat

Offer / Ajánlatunk

  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Hungary
Teljes munkaidős
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 19.09.2024

Állás megosztása