Production Quality Engineer (Gyártási minőségbiztosítási mérnök)

Az új cégedPartnerünk jó hírű multinacionális autóipari gyártócég, akik jelenleg Gyártási minőségbiztosítási mérnököt keresnek csapatukba! A lokáció Pest megye (déli rész) és Heves megye között helyezkedik el, így Budapest szélső kerületeiből és Pest megye alsó részéből is kiválóan ingázható Heves megye térségei mellett. Ha fontos számodra, hogy modern gyártási környezetben egy stabil, jó hírű cégnél dolgozz ez a lehetőség neked való!
Feladataid az új pozícióban

  • A gyártás támogatás minőségügyi kérdésekben, felmerülő minőségügyi problémák kezelése és gyökérokaik feltárása
  • Termelésben feltárt gyökérokok alapján szükséges javító- és megelőző intézkedések bevezetése
  • Minőségügyi dokumentációk elkészítése
  • A termelési minőségügyi teljesítménymutatók monitorozása, minőségügyi riportok készítése
  • Minőségügyi fejlesztési projektekben aktív részvétel
  • Auditokra való felkészülés támogatása

Mire van szükséged a sikerhez

  • Ideálisan legalább 2-3 éves minőségbiztosítási mérnök tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (előny a műszaki/szakirányú diploma)
  • Előnyként értékeljük: autóipari tapasztalatok

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Innovatív, modern gyártási környezet
  • Jó hírű, stabil vállalat
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség nagy szervezetben
  • Széleskörű juttatási csomag (bejárási támogatás, éves bónusz, egészségügyi szűrővizsgálatok, nyelvtanulási lehetőség)

Mit kell tenned mostAmennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített angol nyelvű önéletrajzod.