Ugrás a tartalomra

PLC programozó

Járműipari ágazatban működő nemzetközi, piacvezető partnerünk számára keresünk Miskolcra tapasztalt

PLC programozó munkatársat.

Feladatok:

  • Ipari robotok programozásával és PLC programozással kapcsolatos tevékenységek ellátása a termelő berendezések sorozatgyártásba történő üzembeállításánál és azok felügyelete a gyártás beindulását követően,
  • Ellenőrzi, hogy az új termelő berendezések megfelelnek-e a PLC és ipari robot programozásra és az elektronikus berendezésekre vonatkozó belső követelményeknek,
  • Az új termelő berendezések és a belső nyomonkövető rendszer közötti kapcsolat létrehozása és annak naprakészen tartása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • PLC programozásban szerzett magas szintű tapasztalat (Siemens / AllenBradley PLC-k ismerete előnyt jelent),
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent,
  • Elemzőkészség, vevőorientáltság, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Lehetőség egy innovatív, modern autóipari vállalatnál dolgozni.

A pályázatokat kérjük magyar nyelvű önéletrajz csatolásával, valamint a bérigény megjelölésével küldjék el.

Köszönjük!

Miskolc
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.10.2024

Állás megosztása