Ugrás a tartalomra

Pénzügyi vezető

Dunántúli mezőgazdasági céghez keresünk pénzügyi vezető munkatársat.

Elvárások:

  • Hétfő - csütörtök 7:30-16:00 és péntek 7:30-13:30 közötti munkaidő vállalása
  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Jártasság számvitelben és TB- és munkaügyekben
  • MS-Office, főként Word és Excel, programok kezelésében való jártasság

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Mobiltelefon

Feladatok:

  • A cég pénzügyi és számviteli rendjének betartása, könyvelési feladatok felügyelete, ellenőrzése, számviteli csoport irányítása
  • Beszámolók benyújtásának, adóbevallások, adatszolgáltatások, pénzügyi jelentések készítésének felügyelete, cash flow összeállítása
  • Napi, heti, havi utalások felügyelete, kintlévőségek kezelése
  • Pályázatok elszámolásában történő közreműködés
  • Pénzügyi jelentések készítése
  • Adójogszabályok változásainak folyamatos nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálóval, külső szolgáltatókkal, hatóságokkal, bankokkal, jogászokkal
  • Belső kimutatások vezetése, eredményesség-számítások készítése
  • Szerződések, megállapodások véleményezése
  • Döntéselőkészítés, a vezetőség munkájának aktív támogatása
  • Rendszeres, ad-hoc jelentések készítése a menedzsment felé

Munkavégzés helye: Tass

Tass, 6098 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 04.10.2024

Állás megosztása