2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Cégcsoportunk munkaerő-kölcsönzéssel, szövetkezeti foglalkoztatással, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozik 20 éve. Minősített foglalkoztatóként toborzási tevékenységünk már több, mint 10 országra kiterjed, többek között Mongóliára, Vietnámra, Fülöp Szigetekre, Kirgizisztánra és Kazahsztánra.

Szolgáltatásaink magas szintű biztosítását támogatja belső képzési rendszerünk (Get Work Akadémia), munkavállalóink (kölcsönzött és saját) lojalitását egyedi (HR BEST díjas) megoldásainkkal erősítjük.

Bővülő csapatunkba keresünk

Pénzügyi Munkatárs

munkakörbe kollégát

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Vevői számlák kiállítása, kifizetések kezelése és nyomon követése
  • Bejövő számlák feldolgozása, ellenőrzése és könyvelésre előkészítése
  • Banki tranzakciók napi nyomon követése, egyeztetése és könyvelése
  • Cash-flow kezelése, előrejelzések készítése
  • Számlázás, vevői fizetési felszólítások kezelése
  • Követelésbehajtás, késedelmi kamatok számítása
  • Kimenő utalások előkészítése és indítása
  • Vevői és szállítói számlareklamációk kezelése, kapcsolattartás a megoldás érdekében
  • Bankokkal, könyvelő irodával és társosztályokkal (pl. értékesítés, beszerzés) való kapcsolattartás
  • Banki kapcsolatok kezelése, új banki termékek és szolgáltatások felkutatása
  • Likviditás-tervezés és -menedzsment, devizaügyletek lebonyolítása
  • Adatok gyűjtése és elemzése a vezetői döntések támogatásához
  • Prezentációk, riportok és elemzések készítése
  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Havi eredménykimutatások és cash-flow jelentésének készítése
  • Kintlévőségek nyilvántartása és elemzése, költségjelentések készítése

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat szükséged van:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági területen előny)
  • 1-3 év releváns tapasztalat hasonló területen
  • Erős digitális kompetencia (Excel haladó szintű ismerete, tapasztalat vállalatirányítási rendszerek használatában)
  • Precizitás, pontosság és analitikus gondolkodás
  • Jó szervező készség, proaktivitás és megoldásorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Önálló és csapatmunkában egyaránt hatékony munkavégzés

Amiért minket válassz:

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk;
  • Cégünknél nyitottak vagyunk az új ötleteidre és támogató légkört teremtünk számodra;
  • Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk;
  • Az irodai napokon családias hangulat és forró kávé vár majd Rád.
  • Mobil telefont és laptopot is biztosítunk
  • Számunkra fontos kollégáink egészsége, ezért egyedi egészségtudatos programokat kínálunk, hogy kívül belül egyaránt kirobbanó formában légy;
  • All You Can Move partnerként minden hónapban hozzájárulunk a sportbérletedhez, hogy igazán jól érezd magad a bőrödben;
  • MindentMent fogászati hálózat tagjaként, arra is odafigyelünk, hogy mosolyod mindig csillogó legyen;
  • Csapatépőinken és a céges rendezvényeinken pedig izgalmas és inspiráló atmoszférával találkozhatsz, ahol új tudással, élményekkel és energiákkal töltődhetsz.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Ha szakmai kihívásokra vágysz, és szeretnél egy dinamikus csapat részese lenni, akkor várjuk jelentkezésedet! Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük!

Get Work Trend Kft.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.