Ugrás a tartalomra

Pénzügyi gyakornok

Az UNIQA Biztosító a vezető biztosítótársaságok közé tartozik. Az UNIQA csoport, közel 21 ezer munkatársával törekszik arra, hogy folyamatosan a legmagasabb színvonalú termékeket és szolgáltatást nyújtsa! Itt a remek lehetőség, hogy Te is közéjük tartozz!

Feladatok:

  • Partneri elszámolások könyvelése biztosítókkal
  • Biztosítástechnikai be- és kifizetések számvitele
  • Havi zárási feladatok aktív részvétele
  • Biztosító adózási folyamatok megismerése
  • Riportok és adatszolgáltatások előkészítése külső és belső partnerek számára
  • Szoros együttműködés a kollégákkal mind egyszerűbb, mind komplexebb feladatokban

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete - elsősorban Excel

Munkaidő

  • Hétköznaponként 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti min. 20-25 óra vállalása
  • Várhatóan szeptemberi kezdés

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Részben otthonról végezhető munka

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "Munkaidő" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a megadott e-mail címen.

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 01.08.2024

Állás megosztása