Ugrás a tartalomra

Pénzügyi asszisztens

Partnercégünk budaörsi telephelyére keresünk olyan pénzügyes kollégát, aki szereti a változatosságot: klasszikus pénzügyi feladatok ellátása mellett irodavezetői feladatokat is szívesen végez.

Feladatok:

  • Számlák és egyéb pénzügyi dokumentumok iktatása, feldolgozása
  • Számlák kiállítása és nyilvántartása
  • Könyvelési feladatok támogatása
  • Banki tranzakciók előkészítése és kezelése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és beszállítókkal
  • Adatok rögzítése és feldolgozása a vállalat könyvelési rendszerében
  • Kapcsolattartás könyvelőkkel
  • Autóflották dokumentációjának kezelése
  • Biztosítások kezelése
  • Menedzserasszisztensi feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete (különösen Excel)
  • Alapos, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek

Előny:

  • Angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Irodába járás támogatás

Elvárások:
Amit nyújtunk:

Budaörs
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 02.08.2024

Állás megosztása