Ugrás a tartalomra

Pék (Kecskemét)

Szia! Szeretnél egy lendületes, kreatív és rugalmas csapatban dolgozni? Pék munkatársat keresünk Kecskemétre. Ha szereted a pékséget és szeretnél egy jó csapatban dolgozni, akkor itt a helyed!

Feladatok

  • Pékáruk előállítása

  • Receptek követése

  • Új termékek kifejlesztése

  • A munkaterület tisztán tartása

Egyéb információk

A munkaidő rugalmas, a munkavégzés helye Kecskemét. Ha kérdésed van, bátran keress minket!

Elvárások:
  • Pék végzettség

  • Kreativitás, rugalmasság

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

Kínálunk egy dinamikus, lendületes csapatot, versenyképes fizetést, és a lehetőséget, hogy a saját ötleteidet is megvalósíthasd! Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk, valamint kellemes, családias munkahelyi légkört.

Előnyök:

Előnyt jelent, ha van tapasztalatod a pékségben, de ha nincs, mi szívesen betanítunk! Ha szereted a kihívásokat, és mindig is érdekelt a pékség, itt a helyed!

Kecskemét
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 19.09.2024

Állás megosztása