Ugrás a tartalomra

OPERATÍV BESZERZÉSI VEZETŐ

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Beszerzési csapat irányítása, felügyelete, szakmai támogatása az üzem cikluseseményének megfelelően
  • Célok kitűzése, teljesítménymenedzsment, kompetenciafejlesztés, elismerés
  • A csapat erőforrásainak tervezése a KPI-ok szerint
  • Az ellátási lánc zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Emberi erőforrás tervezése
  • A termelés felügyelete és biztosítása a folyamatban lévő projektek anyaghiányának észlelésével - eszkalálásával - nyomon követésével
  • Riportok, beszámolók készítése a vezetőség részére

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • Felsőfokú logisztikai, kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség
  • Legalább 3 év operatív beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat termelési környezetben
  • Minimum 8 fős csapat irányításában szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (napi szintű használat az eszkalációs call-ok során, valamint a külföldi munkatársakkal, menedzsmenttel)
  • MS Office és SAP ismeret

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Anyag- és gyártástervezési gyakorlat
  • LEAN gyártási tapasztalat

Amit Partnerünk kínál:

  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Havi bónusz (gyártási teljesítmény függvénye)
  • Éves bónusz (egy havi bér 10-15%-a céges és egyéni teljesítmény alapján)
  • Cafeteria (bruttó 600.000 Ft éves szinten)
  • Utazási hozzájárulás (18Ft/km)
  • Ingyenes transzfer Budapestről (Corvin-negyedtől és az Oktogontól indulnak a buszjáratok 7:30-kor)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Medicover egészségügyi ellátás
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Globális családi szabadság program
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi karrierlehetőségek

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Dunavecse, Bács-Kiskun vármegye
  • Hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között, törzsidő: 9:00-15:00
  • Heti 1 nap Home Office lehetőség (próbaidő letelte után)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!

Bács-Kiskun
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása