Ugrás a tartalomra

Minőségügyi technikus

Szeretne szilárd alapokkal rendelkező, de folyamatosan fejlődő cégnél elhelyezkedni, akikkel hosszú távra tervezhet?

Jelentkezzen tiszaújvárosi partnercégünkhöz, akik már több mint 30 éve stabil szereplői a műanyagiparnak!

Feladatok / Tasks

  • A Minőségügyi technikus elsődleges feladata a MIR folyamatok fenntartása és fejlesztése

  • A társaságon belüli minőségüggyel kapcsolatos oktatások szervezése, az oktatások megtartásának ellenőrzése

  • NPI minőségügyi dokumentációk elvégzése (vevői igények szerint)

  • Ellenőrzi a minőségirányítási eljárások dokumentumainak, feljegyzéseinek naprakészségét, és a módosítások átvezetését

  • Vevői reklamációk nyilvántartása és a hibák elemzése

  • Koordinálja és ellenőrzi a vevői reklamációkkal kapcsolatos, meghatározott feladatok végrehajtását, hatásáról félévente jelentést készít

  • Részt vesz a külső és belső minőségügyi felülvizsgálatok lefolytatásában

  • Félévi beszámoló készítése az ügyvezető igazgató számára, a hozott intézkedésekről, és azok végrehajtásáról

Amit nyújtunk / Offer

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés

  • Stabil, több mint 30 éve dinamikusan fejlődő vállalat

Elvárások:
  • Minimum felsőfokú végzettség

  • Minőségügyben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • MIR rendszer ismerete

Tiszaújváros
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 10.10.2024

Állás megosztása