Ugrás a tartalomra

Mérnök értékesítő (légkezelő üzletág)

Amerikai tulajdonú, a HVAC iparági területén a világ egyik legtöbbet és legeredményesebben innováló, piacvezető leányvállalatához keresünk

Mérnök értékesítő (Műszaki tanácsadó)

pozícióba kollégát

A munkatárs a cég értékesítési csapatának új tagjaként egy új, prémium kategóriás légkezelői termékkör magyarországi bevezetésében és az ügyfélkör fejlesztésében vállalna aktív szerepet.

Feladatok:

  • Vevői igények felmérése a meglévő ügyfélbázisban, ügyfelek és új üzleti lehetőségek felkutatása, vevői adatbázis építése
  • Az ügyfél egyéni, speciális igényére összpontosítva a legmegfelelőbb, testreszabott megoldások, javaslatok kidolgozása, értékesítése
  • Árajánlatok készítése, azok megfelelő rögzítésének nyomon követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, kapcsolatok fejlesztése
  • Az értékesítési vezetővel együttműködve az üzleti terv kidolgozása
  • Havi értékesítési előrejelzések készítése
  • Értékesítési célok elérése
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a hazai és regionális kollégákkal

Elvárások:

  • Műszaki területű értékesítési munkakörben szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (pl. gépészmérnök, HVAC, épületgépészet, facility management)
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs és csapatmunkára való képesség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, német nyelv ismerete előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság (az esetek 50%-ban)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Légkezelői termékek és megoldások ismerete
  • Gépészeti rendszertervezésben és kiválasztásban való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Mobiltelefon, cégautó magánhasználattal
  • Szakmai fejlődés, változatos feladatok, támogatós hazai és nemzetközi csapat
  • Hibrid munkavégzés (home office, utazás és irodai jelenlét)
  • Különböző sportolási lehetőség

Egyéb:

  • Budaörsi iroda

Budaörs
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 01.10.2024

Állás megosztása