Ugrás a tartalomra

Megváltozott munkaképességű operátor

Cégünk megváltozott munkaképességű személyek részére kínál operátori pozíciót. Feladatok közé tartozik a CNC gépek kezelése, aktív részvétel a gyártási folyamatban és a termelési dokumentációk kezelése. Elvárások: 8 általános iskolai végzettség, minimum 1 éves operátori tapasztalat, CNC gépek kezelésében és termelésben szerzett tapasztalat. A munkavégzés helye Budapest. Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését!

Betanítást követően ezek a feladatok várnak az operátorra:

  • összeszerelési feladatok .

  • vegyi anyagokkal történő munkavégzés

  • CNC gépek kezelése

  • Gyártási folyamatban való aktív részvétel

  • Termelési dokumentációk kezelése

  • Műszaki rajzok olvasása

Elvárások:

  • Érvényes megváltozott munkaképességű státusz

  • 8 általános iskolai végzettség

  • Minimum 1 éves operátori tapasztalat

  • CNC gépek kezelésében szerzett tapasztalat

  • Termelésben szerzett tapasztalat

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

  • Stabil háttérrel rendelkező, összetartó cég keresi megváltozott munkaképességű operátor kollégáját, 1 műszakos munkarendbe (06.00-14.00)

  • Cafeteria, és versenyképes alapbér