Ugrás a tartalomra

MEDIOR/SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Az állásról:

Gyógytornászok számára fejlesztett praxismenedzsment szoftverhez keresnek medior vagy senior szintű kollégát. A feladatod az új és meglévő funkciók fejlesztése lesz, ami az egész technológiai stack-et lefedi. Ha még nem rendelkezel komolyabb tapasztalattal Angularban, Spring Bootban vagy adatbázis tervezésben, náluk lehetőséged lesz mindezeket megtanulni. A szoftverhez külső szolgáltatások integrációjára is szükség lesz. A feladatok sprintekben történő tervezésére és priorizálására törekednek, de ezt rugalmasan kezelik. A határidőket és teendőket közösen egyeztetitek, viszont a szakmai döntések mindig nálad maradnak. Felesleges meetingek és mikromenedzsment nincs.

Feladatok:

  • Új funkciók fejlesztése a gyógytornászok számára készült praxismenedzsment szoftverhez
  • Meglévő funkciók továbbfejlesztése
  • Külső szolgáltatások integrálása a rendszerbe
  • Dokumentáció készítése a fejlesztési folyamatokról
  • A rendszer karbantartása és frissítése
  • Felhasználók támogatása, technikai support biztosítása
  • Határidők és feladatok priorizálása sprintekben
  • Szakmai döntések önálló meghozatala

Elvárások:

  • Szakmai ismeretek: 3-5 év tapasztalat Spring Boot, Java, PostgreSQL, Git, Angular területeken
  • Technológiák, eszközök: Jira, Git, GitLab, visual studio code, Microsoft Windows 10, Gradle Ubuntu, Spring Tool Suite
  • Végzettség: számukra a tapasztalat fontosabb, mint a papír

Amit kínálnak:

  • Rugalmas munkaidő: akár 4 napos munkarend is lehetséges
  • Változatos projektek: biztosítják, hogy a munkatársak ne ragadjanak bele egyetlen projektbe
  • Túlórák kifizetése: minden plusz munkaidőt kompenzálnak
  • Plusz szabadság véradásért: társadalmi felelősségvállalásért jutalom
  • Szuper céges csapatépítők: jó hangulatú események, nincs kínos feladat
  • Szakmai és nyelvi képzések támogatása: folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés pontos helye:

  • Szeged (2 nap irodai nap és 3 nap Home Office)

Munkaidő:

  • 8 óra, rugalmas munkarend

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar

nyelvű önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 11.10.2024

Állás megosztása