Ugrás a tartalomra

Mechanikus szerelő (KÜLFÖLDI munkavégzés)

Gépek/gyártósorok telepítésével foglalkozó, stabil megrendelői háttérrel rendelkező Magyar tulajdonú vállalathoz keresünk MECHANIKUS SZERELŐ pozícióba új kollégáinkat!

ANGOL NYELVTUDÁSSAL MECHANIKUS SZERELŐ CSOPORTVEZETŐT IS KERESÜNK!

A munkavégzés külföldön történne - több telephelyet érintve - hazautazással, ami 100%-ban támogatva van (4-5 hét külföld, 1 hét itthon).

Azonnali kezdés lehetőségét tudjuk biztosítani.

Feladatok

  • Készülékek végszerelése mechanikai beállítással, összeállítási rajzok alapján

  • Egyszerű mérő- és vizsgálóberendezések elkészítése és karbantartása

  • Hibafeltárás, hibaelhárítás

  • A rendelkezésre álló berendezések elhelyezésének és rendszerbe illesztésének irányítása, az új berendezések üzembe helyezése, a gépek termék- vagy műszakváltást megelőző beállítása

  • A gépek és mechanikai berendezések, létesítmények és alkatrészek gyártásának, felhasználásának, karbantartásának és javításának műszaki ellenőrzése az előírásoknak és szabályoknak megfelelő teljesítmény és működés biztosítása érdekében

  • Új és módosított mechanikai berendezések, alkatrészek, szerszámgépek és vezérlőrendszerek, valamint hidraulikus meghajtórendszerek összeállítása és helyszíni szerelése

Egyéb információk

  • A munkavégzés külföldön történne - több telephelyet érintve - hazautazással, ami 100%-ban támogatva van (4-5 hét külföld, 1 hét itthon).

  • Munkarend: beosztás alapján, előre tervezhető műszakbeosztás

Elvárások:
  • Szerelési technológiák ismerete

  • Gépipari szakirányú szakmunkás végzettség

  • Munka, - és tűzvédelmi ismeretek

  • Minimum 1 éves szerelési tevékenység során szerzett gyakorlat

  • Önálló munkavégzés, monotonitástűrés

  • ANGOL NYELVTUDÁS--> MECHANIKUS SZERELŐ CSOPORTVEZETŐ

Amit nyújtunk:
  • KIEMELKEDŐ ALAPBÉR

  • Az itthon tartózkodás alatt nem kell dolgozni, de ezt is fizetjük :)

  • Dolgozóink rendszeres továbbképzéseken, tanfolyamokon vesznek részt

  • A beosztás kiszámítható, amivel tervezni lehet

  • Ki- és hazautazást a cég biztosítja

  • A munkavégzés helyszínén, térítésmentes szállást biztosítunk; kollégáinknak teljesen felszerelt, modern apartmanokat bérlünk

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Preciziós szintezésben való jártasság

  • Több éves releváns tapasztalat

Budapest
Teljes munkaidős
Általános iskola

Frissítés dátuma: 11.09.2024

Állás megosztása