Ugrás a tartalomra

Mechanikus karbantartó - Nemesvámos

Feladatok:

  • Hibaelhárítási,
    javítási tevékenység elvégzése a gyártóberendezéseken,

  • Főként
    mechanikus hibák elhárítása

  • Részvétel
    új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében

  • Gyártás
    biztosítása

  • Karbantartási
    dokumentációk vezetése

Elvárások:

  • Géplakatos
    / gépi forgácsoló/ mezőgépész végzettség

  • Erős
    mechanikai ismeretek

  • Készenlét
    vállalása

  • Három
    műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Egyetemes
    gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Munkábajárás támogatása
  • Egészségügyi szolgáltatás /Medicover/
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Nemzetközi multinacionális környezet
  • Vállalati rendezvények
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Nemesvámos

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező gyártócég megbízásából keres munkatársakat főállásba.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Nemesvámos, 8248 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 17.09.2024

Állás megosztása