Ugrás a tartalomra

LOGISZTIKAI VEZETŐ

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafetéria, utazási költségtérítés stb.)
  • Céges laptop, telefon
  • Modern munkakörnyezet és géppark
  • Felelősségteljes és változatos munkafeladatok
  • Szakmai nyelv fejlesztésének lehetősége
  • Szakmai képzések
  • Közös céges programok, rendezvények tematikus napok

Elvárások:

  • Szakirányú logisztikai vagy kereskedelmi végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat logisztika/beszerzés területén
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló szervezőkészség és gyors döntéshozatali képesség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek

Ami előnyt jelent:

  • Erős problémamegoldó készség
  • SAP ismeret
  • Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Vezetői szerepkörben szerzett tapasztalat

Leendő feladatok:

  • Logisztikai folyamatok teljes körű irányítása SAP használattal
  • Raktári dolgozók és beszerzési ügyintézők munkájának irányítása
  • Beszállítói kör optimalizálása
  • Logisztikai terület havi státuszának elkészítése
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés a gyártással és minőség ellenőrzéssel
  • Hatékony raktár gazdálkodás, raktári rend biztosítása
  • Logisztikai költségek optimalizálása
  • Vevői kapcsolattartás (magyar/angol nyelven)
  • Beosztott vezető és munkatársak fejlesztése, mentorálása, motiválása

Munkavégzés helye és típusa:

  • Békéscsaba vonzáskörzete
  • Teljes munkaidő

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,

küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hungary
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 23.06.2024

Állás megosztása