Ugrás a tartalomra

KÖRNYEZETVÉDELMI MUNKATÁRS

Leendő feladatok:

  • ISO szabványok szerinti minőség- és környezetirányítási rendszer telephelyi működtetése
  • Dokumentumok frissítése, ellenőrzése
  • Auditokon való részvétel, telephely szakmai képviselete
  • Környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási nyilvántartás és adatszolgáltatás, a jogszabályok által előírt bevallások, jelentések határidőre történő elkészítése
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi dokumentációk karbantartása, vezetése a központi megbízottak iránymutatása alapján
  • Hulladék nyilvántartó rendszerben adatrögzítés, riportok, jelentések készítése
  • Telepvezetés munkájának adminisztratív támogatása, irodai adminisztratív feladatok elvégzése
  • Telepi nyilvántartások vezetése (készlet, termelés, fogyóanyag)

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat, (elsősorban hulladékgazdálkodás)
  • Környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási ismeretek
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • Célorientált és problémamegoldó munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • Önállóság, határozottság, precizitás

Előnyt jelent:

  • Munka- és tűzvédelmi ismeretek

Amit kínálnak:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Hosszútávú, megbízható munkahely

Munkavégzés pontos helye:

  • Galgamácsa – Veszélyes Hulladék lerakó telephely

Ha te is szeretnél részese lenni, hogy céljaik megvalósuljanak, küldd el számunkra

lehetőleg fényképes önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 02.10.2024

Állás megosztása