Ugrás a tartalomra

Könyvelő gyakornok diákmunka - XI kerület - br. 1874 Ft/óra

Leírás: Rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal már egyetemi éveid alatt is! Könyvelő gyakornok diákokat keresünk a XI. kerületbe!
Feladat:

  • Könyvelési folyamatok támogatása
  • Havi zárási folyamatok támogatása
  • Negyedéves jelentések összeállítása
  • Adminisztráció
  • Szkennelés, iratrendezés
  • Kimutatások készítésének támogatása
  • Riportok összeállításában való részvétel

Óradíj: 1874

Elvárások:

Feltétel:

  • Érvényesnappalitagozatosdiákjogviszony igazolás(passzívjogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Gazdasági szakon folytatott, felsőfokú tanulmányok
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Érdeklődés a könyvelői szakma iránt
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Analitikus szemlélet
  • Monotonitástűrés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Budapest
Szakmai gyakorlat, diákmunka

Frissítés dátuma: 30.06.2024

Állás megosztása