Ugrás a tartalomra

Könyvelő

Megbízónk egy nemzetközi hátterű, több mint ezerfős, autóipari termelő vállalat.

Feladatok:

  • Kimenő számlák elkészítése, vevői egyeztetések, egyenlegközlők kezelése
  • Tárgyi eszközök könyvelése, részvétel leltározási folyamatban
  • Külső és belső auditok támogatása
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Kisadók kezelése, adóbevallások, statisztikák készítése
  • Havi és egyéb zárásokkal kapcsolatos feladatok határidőre történő elvégzése
  • Mérlegszámlák havi ellenőrzése és egyeztetése
  • Közreműködés bejövő számlák könyvelésében (adott esetben, szükség szerinti támogatás)
  • Statisztikai riportok készítése (KSH, MNB)
  • Aktív részvétel a heti, havi és eseti riportok készítésében
  • Kapcsolattartás a hivatalokkal / beszállítókkal
  • Vevői számlák kiállítása
  • Részvétel a havi és negyedéves zárási munkákban
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Megalapozott számviteli és adózási ismeretek
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • A Microsoft Excel alkalmazás mély és alapos ismerete, napi használata
Amit nyújtunk:
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
  • Heti 2 nap otthonról történő munkavégzés
  • Versenyképes bérezés, munkába járás támogatása és egyéb juttatások
  • Felelősségteljes munkakör, részvétel fejlesztésekben, automatizálási folyamatokban, projektekben
  • Fiatalos és összetartó csapat, támogató vezető
  • Fejlődési lehetőségek, belső tréningek

Könyvelő

Dunavarsány, 2336 Magyarország
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola
OKJ képesítés
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség

Frissítés dátuma: 10.09.2024

Állás megosztása