Ugrás a tartalomra

Kontroller

Fiatalos, lendületes csapat versenyképes fizetéssel, Budapesti irodába hosszú távú együttműködési céllal keres új kollégát!

Feladatok

  • Leltárak elvégzése és felvitele a Fruitsys rendszerbe: étel (havi) és eszköz (negyedéves) az összes étteremben, személyes részvétellel, mindig az adott részlegről 1-1 alkalmazottal
  • Árumozgások követése elektronikusan (Fruitsys: bevételezés, kivételezés, transtfer)
  • Fruitsys rendszer karbantartása (alapanyagok, kiszerelések, szállítók stb)
  • Receptúrák felvitele a Fruitsys-be, fogyás futtatása és leltáreltérések kiértékelése
  • "Yield-test"-ek elvégzése
  • NTAK regisztrációhoz kapcsolódó Fruitsys beállítások elvégzése
  • Szúrópróba-szerű ellenőrzések az áruátvétel és konyhai alapanyag-felhasználás területén
  • Nem étel-ital bezerzések koordinálása, árajánlat kérés és összehasonlítás
  • Beszerzési riportok készítése (ABC analízis, éttermek közötti árkülönbségek)
  • Árazás és árkalkulációk készítése étel-ital és egyéb eladási termékekre

Elvárások

  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló munakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Azonnali kezdés
  • Dinamikus csapat
  • Hosszútávú, stabil munkaviszony
  • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Magyarország, 1051 Budapest

Kontroller

Budapest
Teljes munkaidős
Általános iskola

Frissítés dátuma: 18.10.2024

Állás megosztása