Ugrás a tartalomra

Konténerszedő

Feladatok:

  • Konténerek ki- és bepakolása

  • Termékek raklapra helyezése, fóliázása

  • Munkaterület tisztán tartása

Munkarend:

  • 3 műszakban lehetőség dolgozni, amely választható

  • Hétfőtől - péntekig (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

  • Heti 3-4 napot van lehetőség dolgozni

Munkavégzés helye: Százhalombatta

A munkavégzés egyszerűsített foglalkoztatás (EFO) keretein belül történik.

Elvárások:

  • Erős fizikum

  • Rugalmasság a munkaidővel kapcsolatban (a műszakok szervezése napi szinten történik)

  • Megbízhatóság, hiszen nekünk is fontos, hogy ne mond le a műszakot az utolsó pillanatban

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korrekt jövedelem

  • Modern és tiszta munkakörnyezet

  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Pusztaszabolcs, Iváncsa, Beloiannisz, Besnyő, Ráckeresztúr, Ercsi, Tass, Szalkszentmárton, Dunavecse, Dunaújváros, Rácalmás, Kulcs, Adony, Sinatelep, Budapest (Harbor Park), Gyúró, Tordas, Martonvásár

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 06.09.2024

Állás megosztása