AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Partnercégünk a szálerősítésű műanyag alkatrészek elismert nemzetközi beszállítója, melyek Európa-szerte megtalálhatók a szállítóipar, a gép- és berendezésgyártás, valamint az orvostechnika és egészségügy területén.

Csatlakozz hozzájukés dolgozz a kompozitipar legjelentősebb és legizgalmasabb projektjein

Kompozit gyártómérnökként!

  Főbb feladataid a következők lesznek:

  • Műszaki és tervezési koncepciók fejlesztése, amelyek megalapozzák a jövő technológiáit
  • A termékek és projektek teljes körű menedzselése a kezdetektől a kiszállításig, a vevői igények és a vezetőségi elvárások figyelembevételével
  • Innovatív megoldások alkalmazása mérnöki kihívások megoldására, hogy túlszárnyaljuk az iparági normákat
  • Példamutató vezetés biztosítása, és a gyártási folyamatok legjobb gyakorlatainak bevezetése
  • A gyártási folyamatok elemzése, jelentések készítése a ciklusidő, megbízhatóság, ismételhetőség és állásidő javítása érdekében

✅ Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:

  • Releváns tapasztalattal rendelkezik a kompozitgyártási folyamatok és termelés területén
  • Ismeri a gyártási folyamatokat, képes kockázatokat felmérni, alaposan átvizsgálni és továbbfejleszteni azokat
  • Jól érti, hogyan lehet a gyártási adatokat optimalizálni és hatékonyan kihasználni.
  • Precizitás, költséghatékony szemlélet
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Kommunikációképes angol és magyar nyelvtudás

  Amit nyújtanak cserébe:

  • Egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig (6:00 - 14:30)
  • Magas cafeteria szolgáltatás
  • Bérlet és üzemanyagtámogatás (30 HUF/km)
  • Ingyenes és korlátlan kávé fogyasztási lehetőség

  • Jelentkezz a "jelentkezem" gomb megnyomásával!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Kompozit gyártómérnök - Nyíregyháza

Nyíregyháza
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.10.2024

Állás megosztása