Ugrás a tartalomra

Komissiózó

Multinacionális partnerünk számára keresünk erős és kitartókomissiózó munkatársakat. Ha bírod anehéz fizikai munkátés szereted a pörgést, akkor jelentkezz!

Ezek lesznek a feladataid:

  • áruösszekészítés a bolti megrendelések alapján

  • vonalkód-leolvasó használat

  • a raktári rend fenntartása

  • egyéb raktári feladatok ellátása

Munkavégzés helye:

  • Herceghalom

Munkaidő

  • teljes munkaidő, 12 órás műszakok

  • váltott műszakrend (nappali és éjszakai műszakok heti váltásban)

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség

  • jó erőnlét és fizikai terhelhetőség

  • megbízhatóság

  • pontos, önálló munkavégzés

Előny:

  • a hasonló területen szerzett rutin

  • 3313 vezetőállásos jogosítvány és tapasztalat

Amit a munkádért cserében biztosítanak:

  • bejelentett, hosszútávú, stabil munkahely

  • 5 nap betanítási időszak mentori segítséggel

  • bérezés nettó 350.000-550.000 Ft/hó

  • teljesítménybónusz

  • ingyenes buszjáratok (Budapest, Pest, Fejér, Komárom-Esztergom, Bács-Kiskun, megyékből)

  • Tatabányán és a környező településeken munkásszálló kedvező feltételekkel

A Viapan Dologidő Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/029062-6/2023-26. Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozat száma: 4558-2002.

Komissiózó

Herceghalom, 2053 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 12.09.2024

Állás megosztása