Ugrás a tartalomra

Kiemelt operátor (Budapest III.)

Azonnali kezdéssel keresünk németországi központú, az ipari automatizálásban a világon élen járó budapesti partnerünk részére keresünk KIEMELT OPERÁTORmunkatársakat!

  • Munkavégzés helye: Budapest, III.kerület

  • Munkarend: 3 műszakban

Feladatok

  • Alkatrészek összeszerelése

  • Késztermékek ellenőrzése, csomagolása

  • Selejtezési feladatok ellátása

  • Gyártási dokumentációk vezetése

Egyéb információk

  • Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend 8 órában (6-14, 14-22, 22-6)

  • Szállást nem biztosítunk a munkalehetőséghez

Elvárások:
  • 8 általánosi végzettség

  • 1-3 éves összeszerelésben szerzett tapasztalat

  • Precíz, munkájára igényes személyiség

  • Teljesítmény orientált munkavégzés

Amit nyújtunk:
  • A törvénybe foglaltaknál magasabb műszakpótlékok (délután 40 %, éjszaka 50 %)

  • Tapasztalat alapján meghatározott alapbér

  • Cafeteria már az első hónaptól nettó 31.250 Ft

  • Havi teljesítmény prémium

  • Teljes bejelentés-->Adókedvezmények

  • Modern, tiszta munkakörnyezet

  • Előrelépési lehetőség

Előnyök:
  • Azonnali kezdéssel való munkába állás