Ugrás a tartalomra

Karosszérialakatos (WHC012954)

Pozíció leírása:

Karosszérialakatosokat keresünk Budapest XIV. kerületébe azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • Sérült gépjárművek karosszéria javítása
  • Karambolos közepes és nagy sérülések javítása
  • Részelemcserés és teljes elemcserés javítások
  • Karosszéria sérülések hibafelmérése, hiba nagyságának megállapítása
  • Sérült alvázak és felépítmények javítása
  • Húzatópadon történő vázsérülés javítása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Kiszámítható hétköznapi munkavégzés (hétfőtől – péntekig)
  • Modern, biztonságos, igényes munkakörnyezet

Elvárások:

  • Karosszérialakatos végzettség
  • Minimum 2-3 év azonos pozícióban szerzett tapasztalat
  • Húzatópad önálló használata
  • Tapasztalat nagy karambolos autók javításában
  • Gépjárművezetői engedély (B kategória)

Mogyoród, 2146 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.06.2024

Állás megosztása