Ugrás a tartalomra

Karbantartó gépszerelő (Budapest X. kerület)

Italdobozok újra-hasznosításával foglalkozó Budapest X.kerületi partnerünkhöz KARBANTARTÓ GÉPSZERELŐ munkatársakat keresünk, akár azonnali kezdés lehetőségével!

Betanulás időszak alatt 1 műszakos munkarenddel!

Betanulás utáni munkarend: 12 órás nappali műszakok, 3-4 nap/hét - a munkavégzés eshet hétvégére is

Feladatok

  • Mobil visszaváltó berendezések összeszerelése

  • Alkatrészek összeszerelése, javítása

  • Karbantartási feladatok ellátása

  • Mechanikus javítás (szerszámokkal)

  • Szerelési útmutató kezelése

  • Adminisztratív teendők ellátása

  • Minőség-ellenőrzés és dokumentálás

Egyéb információk

  • Betanulás utáni munkarend: 12 órás műszakok, 3-4 nap/hét - a munkavégzés eshet hétvégére is

  • Munkavégzés helye: Budapest 10.kerülete

  • Munkarend: betanulás alatt 1 műszak (8-16.30)

  • Szállást a munkához nem tudunk biztosítani

Elvárások:
  • Mechanikai műszerész vagy hasonló végzettség és/vagy RELEVÁNS TAPASZTALAT

  • Műszaki beállítottság

  • B kategóriás jogosítvány

  • Pontosság, precizitás

  • Jártasság elsősorban fémipari termékek vagy elektronikai termékek összeszerelésében

  • Gyártás – Termelésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:
  • A betanulási időszak alatt 1 műszakos munkarend (8:00-16:30)

  • Kiemelkedő alapbér már a belépési hónaptól

  • Képzési lehetőségek

  • Új folyamatok kialakítása

  • Termékfejlesztési projektek megismerése

  • Lendületes, folyamatos fejlődő vállalati kultúra: Ahol számít a véleményed!

  • Munkába járási támogatás (autóval 18Ft/km, Budapest Bérlet 100%)

Előnyök:
  • Kiváló humorérzék, csapatszellem

  • Középfokú gépészeti szakirányú végzettség

  • Azonnali munkakezdés

Hungary
Teljes munkaidős
Általános iskola

Frissítés dátuma: 20.10.2024

Állás megosztása