Ugrás a tartalomra

KARBANTARTÓ (ELEKTROMOS ÉS MECHANIKUS TERÜLETRE)

Feladatok:

  • Tervezett és soron kívüli elektromos/mechanikus hibakeresési, javítási, karbantartási műveletek elvégzése
  • A szabályoknak megfelelő balesetmentes munkavégzés
  • Operátorokkal, műszakvezetőkkel való napi szintű együttműködés
  • Műszakátadó megbeszéléseken, egyeztetéseken való felkészült részvétel
  • Az elvégzett munka számítógépes rendszerben való rögzítése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (elektromos, mechanikus vagy mechatronikai területen) vagy szakképesítés villanyszerelő, villamossági szerelő, karbantartó, vagy lakatos területen
  • 1-3 év releváns tapasztalat ipari környezetben elektromos és/vagy mechanikus karbantartási feladatokban
  • Termelési műszakokhoz igazodó munkarend vállalása(pl. három műszakos munkarend)

Amit kínálnak:

  • Versenyképes alapbér + éjszakai és vasárnapi pótlék + Cafetéria + bónusz
  • Belépési bónusz
  • Bejárás támogatása (átlagon felüli km-hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
  • Biztos nemzetközi háttér, fiatalos környezet
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés pontos helye:

  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Munkaidő:

  • 2 vagy 3 műszak, előre megbeszélt beosztással.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka lehetőleg fényképes, aktuális magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.10.2024

Állás megosztása