Ugrás a tartalomra

KARBANTARTÁSI SZAKÉRTŐ (IRÁNYÍTÁSTECHNIKA)

A csapat részeként az alábbi feladataid lesznek:

  • A szakterületi körbe tartozó berendezések, eszközök, rendszerek állapotának felügyelete
  • Karbantartási és a műszaki fejlesztési tervek kialakítása, előkészítése
  • Vállalkozói szerződések kezelése: teljesítésiigazolások, szükség esetén garanciaérvényesítés
  • A tervezett karbantartási programok és jogszabályokban előírt felülvizsgálatok ütemezése, kivitelezés koordinálása, határidők betartatása
  • Karbantartási minőségellenőrzés: anyag és készletgazdálkodás, beépítés, EHS előírások betartása
  • Költségek alakulásának felügyelete
  • Üzemi próbák és beszabályozási műveletek szervezése
  • Rendkívüli üzemzavar esetén, elhárításban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség: Villamosmérnök (műszer és automatika)
  • Energetika vagy olajipar területén szerzett szakmai tapasztalat DE pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol aktív, magabiztos kommunikáció szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány - helyszíni bejárásokhoz szükséges
  • Irodai szoftverek ismerete

Előnyt jelent:

  • Simatic TIA Portal, Step7, ABB Freelance, Autocad, egyéb DCS rendszerek ismerete
  • Méréstechnikai alapismeretek

Miért jó náluk dolgozni?

  • Alapfizetésen felüli széleskörű juttatások
  • 13. havi fizetés
  • Céges és személyes teljesítmény után járó bónuszok
  • Cafetéria választható elemekből: szép kártya, nyugdíjpénztár, készpénz
  • 4,5 %-os Önkéntes Nyugdíjpénztári befizetés
  • Áramkedvezmény
  • Szakmai képzési lehetőségek
  • Életbiztosítás és egészségbiztosítás, magas értékű szűrőcsomag
  • Céges rendezvények
  • Biztosított eszközök a munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

  • Százhalombatta

Munkaidő:

  • 7:00 -14:30 / 8:00 - 15:30, rugalmas

Amennyiben szívesen csatlakoznál az erőmű karbantartó csapatához, várjuk frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Hungary
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 20.06.2024

Állás megosztása