Ugrás a tartalomra

JUNIOR SZÁLLÍTMÁNYOZÓ

Leendő feladataid lesznek:

  • Nemzetközi, közúti, import és export, belföldi komplett-, részfuvarozással kapcsolatos szállítmányozási üzletek kötése és lebonyolítása
  • Árajánlatok készítése
  • Megbízások teljesítésének nyomon követése
  • Szállítmányozási feladatok adminisztrációja
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Fuvarszervezéssel való szoros együttműködés

Téged keresnek, ha:

  • 1 éves releváns, közúti szállítmányozásban / fuvarozásban megszerzett szakmai tapasztalatod van vagy ilyen irányú szakmai gyakorlati (gyakornoki) részvételed
  • Rendelkezel kommunikációs szintű angol nyelvtudással
  • Minimum középfokú végzettséged van (szakirányú felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • MS Office felhasználói szintű ismereteid vannak

Előnyt jelent, ha jellemez:

  • Jó szervező készség, önálló munkavégzés
  • Hatékony elemző és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Képesség nagy terhelés mellett precíz és megbízható munkavégzés

Amit kínálnak Neked:

  • Tanulási és fejlődési-, valamint előre lépési lehetőséget
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Versenyképes bérezést
  • Hosszú távú együttműködést
  • Naponta új kihívásokat
  • Fiatalos, segítőkész csapatot
  • SZÉP kártya juttatást
  • Munkába járási támogatást

Munkavégzés pontos helye:

  • Fót

Munkaidő:

  • 08:00-16:30-ig irodai jelenléttel

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű

önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével és motivációs leveled csatolásával

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása