Ugrás a tartalomra

Budapesti partnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR RENDEZVÉNYSZERVEZŐ (16-2909)
pozícióba.

Pozíció leírása:

  • Rendezvényeink teljes körű előkészítése és lebonyolítása.
  • Programtervezetek, szervezési és lebonyolítási forgatókönyvek készítése.
  • Aktív együttműködés a rendezvény lebonyolításában érintett partnerekkel.
  • Kapcsolattartás szakmai partnerekkel, vendégekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban, írásban
  • Kiváló helyesírás
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  • Rendezvényszervezési tapasztalat
  • Marketing véna

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet, jó lokáció
  • Kiszámítható, tervezhető munkavégzés
  • Szuper, összetartó csapat
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

marketing, rendezvényszervező, program, szervezés, kapcsolattartás
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása