Ugrás a tartalomra

Junior quality manager - Orosháza

Feladatok:

  • A minőségbiztosítási rendszer fenntartása, folyamatos fejlesztése
  • A beosztott munkatársak (8 fő) koordinálása, szakmai támogatása, fejlesztése és motiválása
  • A minőségbiztosítási folyamatok működtetéseaz IATF 16949 és az ISO 14001 szabványok szerint
  • A vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása
  • Vevői reklamációk összefogása, 8D jóváhagyások, kommunikáció a vevők felé
  • Vevői auditokon a szervezet képviselete
  • Belső auditok szervezése
  • A helyesbítő/megelőző intézkedések kezdeményezése, felügyelete
  • APQP folyamatok moderálása, módszertani felügyelet biztosítása
  • Dolgozói oktatások megtartása, oktatási tematikák elkészítése, dokumentálása
  • Részvétel az üzemi folyamatok fejlesztésében
  • Gyártáshoz szükséges mérőeszközök biztosítása
  • Felügyeli a minőségbiztosításhoz tartozó költségeket és elősegíti azok csökkentését

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma (műszaki/minőségbiztosítási területen)
  • Gyártócégnél szerzett szakmai tapasztalat minőségbiztosítás területén szenior mérnökként vagy csoportvezetőként
  • IATF 16949 és ISO 14001 szabványok ismerete
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • MS Office, Integrált Vállalatirányítási Rendszer használata készség szinten

Előny:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Tapasztalat fémipari termékgyártásban (fémmegmunkálás területén)
  • Legalább hasonló méretű csapat vezetésében szerzett néhány éves tapasztalat gyártás vagy minőségbiztosítás területén

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai tapasztalattól függő bér megegyezés szerint
  • Cafetéria
  • Teljesítménybónusz
  • Bejárás támogatás
  • Albérlet-támogatás
  • Nemzetközi környezet, családias hangulat

A munkavégzés helye:

Orosháza

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező fémipari termékgyártással foglalkozó Partnere megbízásából keres középvezetői pozícióba új kollégát.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Orosháza
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.06.2024

Állás megosztása