Ugrás a tartalomra

Junior mérnök - Orosháza

Feladatok:

  • Vevőktől érkező műszaki dokumentáció
    bevezetése
  • OEE fejlesztése
  • DS folyamatok biztosítása
  • CNC programok verzió kontroljának és archiválásának
    szervezése
  • Fejlesztési javaslatok előterjesztése
  • APQP/audit/vezetőségi üléseken való
    részvétel
  • Árajánlatokhoz költségkalkulációk
    elkészítése
  • Műszaki kapcsolattartás szerszám és gép
    beszállítókkal
  • Szerszámtesztek lefolytattatása a
    termelési mérnökkel együttműködve
  • Beosztottak irányítása, koordinálása és
    felügyelete
  • Részvétel a vevői és ISO auditokon
  • Új gépek beszerzése esetén kapcsolattartás
    a gyártókkal, szervizekkel
  • Belső oktatások megszervezése

Elvárások:

  • Műszaki diploma - pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Középfokú angol
    nyelvtudás
  • MS Office és Autocad
    program ismerete
  • Valamely vállalatirányítási
    rendszer ismerete

Előny:

  • Autó- és/vagy fémipari tapasztalat
  • Tapasztalatacél megmunkálás (esztergálás, forgácsolás, köszörülés) területén
  • PFMEA, PPAP, APQP ismeret
  • IATF 16949 és ISO 14001 szabványok ismerete

A
munkáltató ajánlata:

  • Szakmai tapasztalattól függő bér megegyezés
    szerint
  • Cafetéria
  • Teljesítménybónusz
  • Bejárás támogatás
  • Albérlet-támogatás
  • Nemzetközi környezet, családias hangulat

A munkavégzés helye:

Orosháza

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti
Tanácsadó Kft. nemzetközi héttérrel rendelkező autóipari beszállítással
foglalkozó Partnere Senior mérnök kollégával szeretné bővíteni a csapatát.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.