Ugrás a tartalomra

Junior könyvelő

Gépjárműkereskedő partnerünk csapatába keresünk junior könyvelő pozícióba kollégát. Ha szeretnéd szakmai karriered megalapozni egy nemzetközi szinten is vezető cégnél és szívesen csatlakoznál egy összetartó, támogató csapathoz, küldd el jelentkezésed! 2025 nyarán az iroda a Népligethez költözik! Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Adózási folyamatok adminisztratív támogatása
  • Adóbevallások elkészítésének támogatása
  • Adóellenőrzéseken, auditokon való részvétel
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, önkormányzattal
  • Beérkező számlák formai és tartalmi megfelelőségének ellenőrzése
  • Folyamatok optimalizálásában, átalakításában és különböző adózási/számviteli projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Pénzügy számvitel diploma
  • Precizitás, jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítástechnikai (pl.: Microsoft Excel, Word) ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

  • ERP rendszer használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Budaörsi lokáció - 2025 nyarától: Budapest Népliget
  • Komplex, felelősségteljes feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó irodai munkakörnyezet
  • Éves bónusz
  • Élet-és balesetbiztosítás, valamint magánegészségügyi szolgáltatásokra való jogosultság
  • Egyéb juttatások (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, nyelvtanfolyam lehetősége, céges rendezvények és síelés)

Elvárások:
Amit nyújtunk:

Budaörs
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 28.06.2024

Állás megosztása