Ugrás a tartalomra

Junior értékesítő - Budapest

Feladatok:

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása és igényeinek felmérése,
    számukra a cég szolgáltatásainak értékesítése

  • Kommunikáció és kapcsolattartás meglévő
    és új ügyfeleinkkel
  • A partner egyedi igényei alapján
    ajánlatadás, szerződések elkészítése, az ajánlatok után követése
  • Ügyfél adatbázis kiépítése, rendszeres
    frissítése, karbantartása
  • Új piaci lehetőségek feltérképezése, piac- és konkurenciafigyelés
  • Magas szintű vevői elégedettség
    kialakítása és folyamatos biztosítása
  • Értékesítéshez kapcsolódó riport és
    adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
    diploma
  • Szolgáltatások értékesítése
    területén szerzett tapasztalat előny, de akár olyan pályázók jelentkezését is
    várjuk, akik ugyan nem rendelkeznek ilyen tapasztalattal, de úgy érzik, ezen a területen és egy ilyen pozícióban tudnának kiteljesedni
  • Kiváló kommunikációs és
    kapcsolatteremtő képesség
  • Proaktív, motivált
    személyiség
  • Tanulási és fejlődési hajlandóság

A munkáltató ajánlata:

  • Megegyezés
    szerinti bérezés

  • Cafetéria
  • Teljesítménybónusz
  • Bejárás támogatás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Rugalmas munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest - Pest megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.győri Partnere részére toboroz és közvetít új főállású munkatársat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 12.09.2024

Állás megosztása