Ugrás a tartalomra

Járműbontási szakmunkás

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt a MÁV-csoport vállalatainak nyújt hulladékértékesítés, újrahasznosítás szolgáltatást.

Szeretnél egy nagyvállalati környezetben dolgozni? Esetleg gyakorlattal is rendelkezel? Ha igen, akkor várjuk jelentkezésed!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a bontandó járművek (autóbuszok) külső és belső berendezéseinek, alkatrészeinek kézi és gépi bontása
  • alkatrészek, hulladékok kézi rakodása, mozgatása, elkülönített gyűjtése
  • részvétel az üzemterület üzemeltetési szakmai feladatainak elvégzésében, a tisztaság és rend biztosításában, meghibásodások és karbantartási szükségletek feltárásában és jelzésében
  • a tevékenység során keletkezett hulladékanyagok előírás szerinti szelektív válogatása, gyűjtése
  • anyagmozgatáshoz kapcsolódó anyagrögzítési feladatok előírásszerű elvégzése
  • a bontandó járművek külső és belső berendezéseinek, alkatrészeinek kézi és gépi bontása, hegesztési, vágási és darabolási műveletek végzése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • szakirányú középfokú állami iskolai végzettség
  • hegesztő szakképesítés vagy vasipari szakmai végzettség és hegesztő tanfolyami végzettség
  • munkavédelmi és tűzvédelmi ismeretek
  • gépek és berendezések javításához szükséges elméleti ismeretek és gyakorlati tapasztalatok
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • szabálykövető, fegyelmezett munkavégzés
  • pontosság
  • precizitás

Amit ajánlunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Cegléd
Pest
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 01.08.2024

Állás megosztása