Ugrás a tartalomra

IT Recruiter

Saját csapatunkba keressük új kollégánkat IT Recruiter pozícióba. Ha fontos számodra, hogy változatos pozícióban és egy támogató, jó hangulatú környezetben dolgozz, Rád várunk!
A Karrier Hungária a piac meghatározó szereplője, az egyik legsikeresebb magyar tulajdonban lévő toborzó cég Magyarországon. Többszörös Családbarát Munkahely díj és Hungarian Business Awards nyertes, a multinacionális cégek és a KKV szektor kiemelt és megbízható partnere.

Feladatok:

  • A toborzás - kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése
  • A partnerekkel való szoros együttműködés, a keresési profil meghatározásától az ajánlat kiadásáig
  • Jelöltek felkutatása és végig vezetése a kiválasztási folyamat során
  • Interjúztatás és tanácsadás
  • Piaci információk gyűjtése, piaci trendek folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • IT toborzásban szerzett tapasztalat
  • Hatékony kommunikáció az IT szakemberek felé
  • Proaktivitás és önállóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • kiszámítható FIX fizetés
  • féléves és éves teljesítményarányos bónusz (felső limit nélkül)
  • cafeteria
  • szakmai tréningek és folyamatos tanulási lehetőség biztosítása
  • munkaidőben angol nyelvtanulás lehetősége
  • heti 4 home office, belvárosi iroda
  • kutyabarát munkahely
  • vidám, támogató csapat és menedzsment

Elvárások:

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása